SOKOLSKO DRUŠTVO "VOJVODINA"
RASPORED TRENING - ČASOVA PO PROGRAMIMA
septembar - 31. decembar 2020.
RODITELJ – DETE ( I grupa – 3 do 4 godine ) – Trener Boris Vasiljević
PONEDELJAK i ČETVRTAK 18:15 – 19:00
RODITELJ – DETE ( II grupa – 4 do 5 godina ) – Trener Ljubica Inić
UTORAK i PETAK 18:15 – 19:00
SPORTSKA GIMNASTIKA DEVOJČICE i DEČACI 5-7 GODINA
PONEDELJAK i ČETVRTAK 17:15 – 18:00
ILI
UTORAK i PETAK 17:15 – 18:00
SPORTSKA GIMNASTIKA DEVOJČICE 7-10 GODINA i DEČACI 7 – 14 GODINA
PONEDELJAK i ČETVRTAK 9:00 – 10:00 ili 16:00 – 17:00
ILI
UTORAK i PETAK 9:00 – 10:00 ili 16:00 – 17:00
SPORTSKA GIMNASTIKA DEVOJČICE 11-14 GODINA
SREDA 8:00 – 9:00 ili 16:30 – 17:30 I SUBOTA 8:00 – 9:00
ŽENSKA SPORTSKA GIMNASTIKA “C” i “B” PROGRAM
SREDA 8:00 – 9:30 ili 16:30 – 18:00 I SUBOTA 8:00 – 9:30
MUŠKA SPORTSKA GIMNASTIKA “C” PROGRAM
PONEDELJAK, SREDA I PETAK 9:00 – 10:30 ili 18:00 – 19:30
РИТМИЧКА ГИМНАСТИКА (ДЕВОЈЧИЦЕ 5 – 10 ГОДИНА)
ПОНЕДЕЉАК - СРЕДА 18:00-19:00 (5-6-7 год.)
ПОНЕДЕЉАК - СРЕДА 19:15-20:15 (8-9-10 год.)
Балетска сала II спрат – тренер: Бојана Матановић
ГИМНАСТИКА ЗА ОДРАСЛЕ (15 ГОДИНА И ВИШЕ, мушкарци и жене)
ПОНЕДЕЉАК – СРЕДА - ПЕТАК 21:00 – 22:00
ПОНЕДЕЉАК – ПЕТАК (5 х НЕДЕЉНО) 21:00 – 22:00
Велика гимнастичка сала - тренери: Слободан Мрђанин и Немања Галетин
BUJINKAN NINJUTSU (ЈАПАНСКА БОРИЛАЧКА ВЕШТИНА) 16 + год.
ПОНЕДЕЉАК – СРЕДА – ПЕТАК : 19:00 до 20:30
Мала сала у сутерену – тренер: Срђан Станковић
KREATIVNI PLES - I STEPEN (6-8g.)
UTORAK – ČETVRTAK 17:45-18:45
Baletska sala na II spratu - Tatjana Grujić i Mia Inić
KREATIVNI PLES - II STEPEN (8-10g.)
UTORAK – ČETVRTAK 19:00-20:00
Baletska sala na II spratu - Tantjana Grujić i Mia Inić
KREATIVNI PLES - III STEPEN (11-14g.)
UTORAK - ČETVRTAK 20:15-21:15
Baletska sala na II spratu – Tatjana Grujić i Mia Inić
KREATIVNI PLES - DANS Ansambl (sa plesnim iskustvom)
PONEDELJAK - SREDA 20:30-22:00 (PETAK 20:30-22:00) i SUBOTA 12:00-14:00
Baletska sala na II spratu - Tatjana Grujić i Mia Inić
СПОРТСКИ АЕРОБИК – девојчице 7 – 10 година
ПОНЕДЕЉАК – СРЕДА - ПЕТАК: 19:00 – 20:00
Мала гимнастичка сала (I спрат) тренер: Драган Обрадовић и Ања Обрадовић
СПОРТСКИ АЕРОБИК – девојчице 11 – 15 година
ПОНЕДЕЉАК – СРЕДА : 20:15 – 21:15
СПОРТСКИ АЕРОБИК – девојчице 13 – 17 година
UTORAK - ČETVRTAK 20:15-21:30
Мала гимнастичка сала (I спрат) тренер: Драган Обрадовић и Ања Обрадовић