SOKOLSKO DRUŠTVO "VOJVODINA"

RASPORED TRENING -  ČASOVA  PO  PROGRAMIMA

septembar - 31. decembar 2020.

 

RODITELJ – DETE ( I grupa – 3 do 4 godine ) – Trener Boris Vasiljević

PONEDELJAK i ČETVRTAK 18:15 – 19:00

RODITELJ – DETE ( II grupa – 4 do 5 godina ) – Trener Ljubica Inić

UTORAK i PETAK 18:15 – 19:00

SPORTSKA GIMNASTIKA DEVOJČICE i DEČACI 5-7 GODINA

PONEDELJAK i ČETVRTAK 17:15 – 18:00

ILI

UTORAK i PETAK 17:15 – 18:00

SPORTSKA GIMNASTIKA DEVOJČICE 7-10 GODINA i DEČACI 7 – 14 GODINA

PONEDELJAK i ČETVRTAK 9:00 – 10:00 ili 16:00 – 17:00

                        ILI

            UTORAK i PETAK 9:00 – 10:00 ili 16:00 – 17:00

SPORTSKA GIMNASTIKA DEVOJČICE 11-14 GODINA

SREDA 8:00 – 9:00 ili 16:30 – 17:30 I SUBOTA 8:00 – 9:00

ŽENSKA SPORTSKA GIMNASTIKA “C” i “B” PROGRAM

SREDA 8:00 – 9:30 ili 16:30 – 18:00 I SUBOTA 8:00 – 9:30

MUŠKA SPORTSKA GIMNASTIKA “C” PROGRAM

PONEDELJAK, SREDA I PETAK 9:00 – 10:30 ili 18:00 – 19:30

РИТМИЧКА ГИМНАСТИКА (ДЕВОЈЧИЦЕ 5 – 10 ГОДИНА)

ПОНЕДЕЉАК - СРЕДА                    18:00-19:00  (5-6-7 год.)

ПОНЕДЕЉАК - СРЕДА                    19:15-20:15  (8-9-10 год.)

Балетска сала II спрат – тренер: Бојана Матановић

 

ГИМНАСТИКА ЗА ОДРАСЛЕ (15 ГОДИНА И ВИШЕ, мушкарци и жене)

ПОНЕДЕЉАК – СРЕДА - ПЕТАК     21:00 – 22:00

ПОНЕДЕЉАК – ПЕТАК (5 х  НЕДЕЉНО) 21:00 – 22:00

Велика гимнастичка сала -  тренери:  Слободан Мрђанин и Немања Галетин

 

BUJINKAN NINJUTSU (ЈАПАНСКА БОРИЛАЧКА ВЕШТИНА) 16 + год.

ПОНЕДЕЉАК  – СРЕДА  – ПЕТАК  :  19:00 до 20:30

Мала сала у сутерену – тренер:  Срђан Станковић

 

KREATIVNI  PLES - I STEPEN (6-8g.)

UTORAK – ČETVRTAK 17:45-18:45 

Baletska sala na II spratu - Tatjana Grujić i Mia Inić

 

KREATIVNI  PLES - II STEPEN (8-10g.)

UTORAK – ČETVRTAK 19:00-20:00 

Baletska sala na II spratu - Tantjana Grujić i Mia Inić

KREATIVNI  PLES - III STEPEN (11-14g.)

UTORAK - ČETVRTAK 20:15-21:15

Baletska sala na II spratu – Tatjana Grujić i Mia Inić

 

KREATIVNI  PLES - DANS Ansambl (sa plesnim iskustvom)

PONEDELJAK - SREDA 20:30-22:00 (PETAK 20:30-22:00) i  SUBOTA 12:00-14:00

Baletska sala na II spratu - Tatjana Grujić i Mia Inić

СПОРТСКИ АЕРОБИК – девојчице 7 – 10 година

ПОНЕДЕЉАК – СРЕДА - ПЕТАК:  19:00 – 20:00

Мала гимнастичка сала (I спрат)  тренер:  Драган Обрадовић и Ања Обрадовић

СПОРТСКИ АЕРОБИК – девојчице 11 – 15 година

УТОРАК  – ЧЕТВРТАК :  20:15 – 21:15

Мала гимнастичка сала (I спрат)  тренер:  Драган Обрадовић и Ања Обрадовић

TOP